Bestway lehátko 42049
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Sport Vodní sporty Plavecké potřeby Nafukovací lehátka |
| Výrobce | Bestway |
| Prodává | sparkys.cz |
| EAN | 6942138967746 |
| Doporučujeme | Nafukovací lehátka Bestway |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Bestway lehátko 42049
Následující e-shopy prodávají Bestway lehátko 42049 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Bestway lehátko 42049 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Nafukovací lehátka
Bestway lehátko 42049 |
299 Kč |
Popis produktu
BESTWAY 42049 - Nafukovací lehátko surf 84 x 56 cm - více druhů. - Rukojeti pro vysoké zatížení - **Obsah:** Jedna plovací hračka, záplata pro opravy"
Produkt Bestway lehátko 42049 z kategorie nafukovací lehátka si můžete zakoupit v internetovém obchodě sparkys.cz za cenu 299 Kč.
Informace o Bestway lehátko 42049
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
299 Kč |
| EAN | |
| Věk od |
3 |
| Pohlaví |
HOLKA, KLUK |
| Hmotnost v gramech |
420 |
| Materiál |
PLAST |
| Hloubka |
4 |
Často kladené otázky k Bestway lehátko 42049
Jaká je cena Bestway lehátko 42049?
Produkt Bestway lehátko 42049 můžete koupit již od 299Kč v eshopu sparkys.cz.
Kde můžete koupit Bestway lehátko 42049?
Tento produkt Bestway lehátko 42049 si můžete zakoupiť například i v sparkys.cz e-shope.
Je Bestway lehátko 42049 skladem?
Ano momentálně je produkt Bestway lehátko 42049 skladem. Dostupný ho má i sparkys.cz obchod.
Jaký má Bestway lehátko 42049 EAN kód?
EAN kód pro Bestway lehátko 42049 je: 6942138967746
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky bestway?
Od značky bestway máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od bestway.