Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | dětské postýlky |
| Výrobce | Quax |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 5414375197466 |
| Doporučujeme | dětské postýlky Quax |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm
Následující e-shopy prodávají Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
dětské postýlky
Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm |
13 099 Kč |
Popis produktu
Dětská postýlka Quax Ashi propojuje nadčasový design s funkčností, kterou ocení každý rodič. Díky třem nastavitelným výškám roštu roste spolu s dítětem a přizpůsobí se každé fázi jeho vývoje. Jakmile nadejde čas, lze ji snadno přeměnit na otevřenou postýlku odmontováním bočnice s lištami. A později dokonce i na juniorské lůžko s pomocí prodlužovací sady (prodává se zvlášť), která zajistí delší využití. Postýlka se tak stává dlouhodobou investicí, která doprovází dítě od narození až do školních let – s důrazem na pohodlí, kvalitu a nadčasový styl. Stabilitu a pevnost zaručuje podnož z masivního bukového dřeva, zatímco netoxická povrchová úprava polyuretanovým lakem splňuje přísné bezpečnostní normy, aby vaše dítě spalo v naprostém bezpečí. Vsaďte na udržitelnost a investujte do budoucnosti – díky této sérii postelí Ashi od značky Quax, která je navržena v konceptu Good to Grow, může vaše dítě mít stejnou postel od narození až do 10 let. Pro vyladěný interiér můžete kombinovat s dalšími doplňky z řady Quax Ashi. Tip: Pro ještě větší pocit bezpečí můžete k postýlce dokoupit bezpečnostní zábranu. Usnadníte tak vašemu dítěti přechod z postýlky na otevřené lůžko. Pozn.: Matrace není součástí balení. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva postýlky je béžová.
Produkt Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm z kategorie dětské postýlky si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 13 099 Kč.
Informace o Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
13 099 Kč |
| EAN | |
| Výška |
92 cm |
| Šířka |
75 cm |
| Délka |
144 cm |
| Výška roštu |
32/52/71 cm |
| Čela postýlky |
Laminovaná dřevotříska |
Často kladené otázky k Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm
Jaká je cena Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm?
Produkt Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm můžete koupit již od 13 099Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm?
Tento produkt Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm skladem?
Ano momentálně je produkt Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm EAN kód?
EAN kód pro Béžová dětská rostoucí postýlka Quax Ashi 70 x 140 cm je: 5414375197466
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky quax?
Od značky quax máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od quax.