Čilek Lustr Dark
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | lustry a závěsná svítidla |
| Prodává | biano.cz |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Čilek Lustr Dark
Následující e-shopy prodávají Čilek Lustr Dark a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Čilek Lustr Dark můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
lustry a závěsná svítidla
Čilek Lustr Dark |
990 Kč |
Popis produktu
Lustr Dark Kolekce Dark Metal nabízí kromě nábytku i řadu doplňků vytvářejících přepychový pokoj pro studenta. Industriální provedení tohoto lustru v kovovém provedení v černé barvě vytváří moderní doplněk do pokoje pro dospívajícího kluka i holku.
Produkt Čilek Lustr Dark z kategorie lustry a závěsná svítidla si můžete zakoupit v internetovém obchodě biano.cz za cenu 990 Kč.
Informace o Čilek Lustr Dark
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Cena |
990 Kč |
| výrobce |
Čilek |
| Dostupnost |
Skladem |
Často kladené otázky k Čilek Lustr Dark
Jaká je cena Čilek Lustr Dark?
Produkt Čilek Lustr Dark můžete koupit již od 990Kč v eshopu biano.cz.
Kde můžete koupit Čilek Lustr Dark?
Tento produkt Čilek Lustr Dark si můžete zakoupiť například i v biano.cz e-shope.
Je Čilek Lustr Dark skladem?
Ano momentálně je produkt Čilek Lustr Dark skladem. Dostupný ho má i biano.cz obchod.