Dětská židle Ibis I, motýli
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | dětské židle |
| Prodává | biano.cz |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Dětská židle Ibis I, motýli
Následující e-shopy prodávají Dětská židle Ibis I, motýli a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Dětská židle Ibis I, motýli můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
dětské židle
Dětská židle Ibis I, motýli |
1 898 Kč |
Popis produktu
Dětská židle Ibis I je skvělou volbou do dětských pokojů, kterou si vzhledem ke svému zpracování zamilujete vy i vaše ratolesti. Židle je čalouněna příjemnou látkou a disponuje plastovými područkami. Ty pomohou ulevit napětí v rukou a vytvoří tak dítěti příjemné a vždy pohodlné sezení. Židli dodáváme v bílé barvě s motivem motýlů a je tedy vhodná spíše pro dívky. Stejnou židli nabízíme také v provedení s motivy freestyle či Paříže. Přizpůsobení pro dítě v každém věku Velkou výhodou dětské židle Ibis I je nastavitelná výška konstrukce. Výšku sedu od země můžete nastavit od 45 do 57 cm a zajistit tak pohodlné sezení dítěti v každém věku. Výška celé židle od země může být při maximálním nastavení až 100 cm. Nosný kříž židle je vyroben chromovaného kovu a disponuje nosností až 100 kg. Ibis I je standardně vybavena kolečky pro měkké podlahy a koberce. Můžete si však doobjednat sadu univerzálních koleček, která jsou vhodná pro všechny typy podlah. Hlavní přednosti dětské židle Ibis I Židle je ideální volbou do dětských pokojů Nastavitelná výška pro dítě v každém věku Dětská židle Ibis I je čalouněna látkou Židli dodáváme s kolečky pro měkké podlahy Nosný kříž disponuje nosností až 100 kg
Produkt Dětská židle Ibis I, motýli z kategorie dětské židle si můžete zakoupit v internetovém obchodě biano.cz za cenu 1 898 Kč.
Informace o Dětská židle Ibis I, motýli
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Cena |
1 898 Kč |
| Dostupnost |
Skladem |
Často kladené otázky k Dětská židle Ibis I, motýli
Jaká je cena Dětská židle Ibis I, motýli?
Produkt Dětská židle Ibis I, motýli můžete koupit již od 1 898Kč v eshopu biano.cz.
Kde můžete koupit Dětská židle Ibis I, motýli?
Tento produkt Dětská židle Ibis I, motýli si můžete zakoupiť například i v biano.cz e-shope.
Je Dětská židle Ibis I, motýli skladem?
Ano momentálně je produkt Dětská židle Ibis I, motýli skladem. Dostupný ho má i biano.cz obchod.