Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Elektronika Mobily GPS Mobilní příslušenství Držáky na mobily |
| Výrobce | TopQ |
| Prodává | promobily.cz |
| EAN | 9789020151169 |
| Doporučujeme | Držáky na mobily TopQ |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815
Následující e-shopy prodávají Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Držáky na mobily
Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 |
299 Kč |
Popis produktu
Držák na mobil na kolo GUB G-85 v šedé barvě. Praktický a spolehlivý držák na mobilní telefon určený k připevnění na řídítka jízdního kola. Držák se skládá ze dvou částí, držáku a úchytu s objímkou, které je potřeba k sobě připevnit pomocí přiloženého šroubku. Pro vložení a vyjmutí telefonu roztáhneme rameno držáku za pomoci bočního šroubu, který po vložení telefonu znovu utáhneme na požadovanou šířku. Součástí balení je také sada podložek, dva šroubky a dva inbusové klíče. Rozpětí držáku: 5 - 10 cm.
Produkt Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 z kategorie držáky na mobily si můžete zakoupit v internetovém obchodě promobily.cz za cenu 299 Kč.
Informace o Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie |
Elektronika, Mobily GPS, Mobilní příslušenství, Držáky na mobily, |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
299 Kč |
| EAN | |
| Typ držáku na kolo |
Na řídítka |
Často kladené otázky k Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815
Jaká je cena Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815?
Produkt Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 můžete koupit již od 299Kč v eshopu promobily.cz.
Kde můžete koupit Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815?
Tento produkt Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 si můžete zakoupiť například i v promobily.cz e-shope.
Je Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 skladem?
Ano momentálně je produkt Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 skladem. Dostupný ho má i promobily.cz obchod.
Jaký má Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 EAN kód?
EAN kód pro Držák na mobil na kolo TopQ GUB G-85 šedý 63815 je: 9789020151169
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky topq?
Od značky topq máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od topq.