EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Autobaterie
Výrobce EXIDE
Prodává battery.cz
EAN 3661024038089
Doporučujeme Autobaterie EXIDE

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457

Následující e-shopy prodávají EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457
Autobaterie

EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457

3 745 Kč

Popis produktu

Baterie Exide AGM byly vyvinuté společně s hlavními evropskými výrobci prémiových, mikro-hybridních vozů a přinášejí nejrozvinutější technologii, schopnou poskytovat optimální výkon v extrémních, cyklických aplikacích, což je klíčové pro mikro-hybridní vozy, vybavené systémy Start-Stop a rekuperačním brzděním. Výhody: Originální prvovýrobní technologie vozu (OE) Extrémní odolnost: trojnásobná cyklická odolnost vůči standardní baterii Maximální bezpečnost: hermeticky uzavřená s VRLA články, tlakem řízenými ventily a se špičkovými vlastnostmi rekombinace plynů Bezpečná pro instalaci a provoz v kabině vozidla Technologie radiálních mřížek pro vyšší kapacitu a startovací výkon a současně lepší schopnost dobíjení Baterie EXIDE AGM jsou určené pro mikro-hybridní vozy, poháněné tradičním vznětovým/zážehovým motorem s přídavnými systémy/zařízeními redukujícími spotřebu paliva: regenerační brzdění, start & stop systém, výbava snižující spotřebu paliva/emise, atd. Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě našich prodejen, a to během otevírací doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.

Produkt EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 z kategorie autobaterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě battery.cz za cenu 3 745 Kč.

Informace o EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

Autobaterie,

Výrobce

EXIDE

Obchod

battery.cz

Cena

3 745

EAN

3661024038089

Model Exide

EXIDE AGM

Krátký kód

EK457

Nádoba

B24

Pól (mm)

3, (plus průměr 14.7, mínus průměr 13.1)

Spodní uchycení

B00 - bez spodní patky

Často kladené otázky k EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457


Jaká je cena EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457?

Produkt EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 můžete koupit již od 3 745Kč v eshopu battery.cz.


Kde můžete koupit EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457?

Tento produkt EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 si můžete zakoupiť například i v battery.cz e-shope.


Je EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 skladem?

Ano momentálně je produkt EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 skladem. Dostupný ho má i battery.cz obchod.


Jaký má EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 EAN kód?

EAN kód pro EXIDE AGM 12V 55Ah 380A EK457 je: 3661024038089



Hľadáte další výrobky od značky exide?


Od značky exide máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od exide.

Podobné produkty