Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | balkonový nábytek |
| Výrobce | Fieldmann |
| Prodává | biano.cz |
| Doporučujeme | balkonový nábytek Fieldmann |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set
Následující e-shopy prodávají Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
balkonový nábytek
Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set |
2 099 Kč |
Popis produktu
Pohodlná a kvalitní sestava balkónového nábytku Carol s lehce rozložitelným kulatým stolkem a dvěma židlemi, které jsou opatřeny pojistkou proti samovolnému složení.Všechny komponenty je možné snadno složit a minimalizovat tak nároky na jejich uskladnění. Stůl i židle jsou vyrobeny z tropické dřeviny akácie. Toto dřevo bez problémů odolává i nepřízni povětrnostních vlivů. V sadě jsou navíc polštářky (sedák + opěrka) pro pohodlnější sezení. Parametry: rozměr stolu: 60 x 60 x 72 cm rozměr židle: 52 x 38 x 80 cm nosnost židle: 100 kg
Produkt Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set z kategorie balkonový nábytek si můžete zakoupit v internetovém obchodě biano.cz za cenu 2 099 Kč.
Informace o Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 099 Kč |
| Barva |
hnědá |
| výrobce |
Fieldmann |
| Dostupnost |
Skladem |
Často kladené otázky k Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set
Jaká je cena Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set?
Produkt Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set můžete koupit již od 2 099Kč v eshopu biano.cz.
Kde můžete koupit Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set?
Tento produkt Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set si můžete zakoupiť například i v biano.cz e-shope.
Je Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set skladem?
Ano momentálně je produkt Fieldmann FDZN 4003 Carol Balkonový set skladem. Dostupný ho má i biano.cz obchod.
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky fieldmann?
Od značky fieldmann máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od fieldmann.