Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Olověné baterie
Výrobce Goowei Energy
Prodává battery.cz
EAN 8595669501491
Doporučujeme Olověné baterie Goowei Energy

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7

Následující e-shopy prodávají Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7
Olověné baterie

Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7

1 550 Kč

Popis produktu

Alternativní RBC sada baterií značky GOOWEI ENERGY pro záložní zdroje APC. Tyto sestavy se vždy skládají pouze ze záložních baterií a není k nim dodáváno žádné příslušenství (kabely, spojky, konektory, atd). Jedná se o jednu z nejlevnějších variant výměny baterií v záložních zdrojích APC.Jednoduše vyjměte Váš původní battery pack RBC ze záložního zdroje, umožňuje-li to typ APC zdroje, do kterého náhradní pack patří. U některých zdrojů nemůže baterie vyměňovat sám uživatel, ale je nutné, aby tuto činnost provedl specializovaný servis. Po vyjmutí původní sady baterií důkladně zkontrolujte a zaznamenejte zapojení případných kabelů a konektorů, a následně je odpojte. Žádného příslušenství se nezbavujte, poslouží vám k propojení nové sady, jsou-li její součástí 2 baterie a více. Některé typy RBC packů obsahují baterie, které jsou vzájemně spojeny pomocí lepicích prostředků, nejčastěji bývá použita silnovrstvá oboustranná lepicí páska. Tuto pásku můžete nahradit nebo použít jiný systém spojení baterií, např. baterie uložíte vedle sebe a z bočních stran omotáte průhlednou lepicí izolepou v několika vrstvách. Tím je zajištěno dostatečné spojení.Některé modely RBC obsahují pouze jednu baterii. V tomto případě stačí baterii pouze vyjmout z APC záložního zařízení a vyměnit kus za kus.Baterie použité v záložních zdrojích patří do kategorie staničních olověných akumulátorů technologie VRLA - regulované ventily. Akumulátory mají elektrolyt zasáknutý ve sklolaminátových mikrovláknech (technologie AGM), to umožňuje jejich provoz v jakékoli poloze a přitom nedochází k úniku roztoku kyseliny sírové. Akumulátory jsou však více citlivé na přebíjení a vysoké teploty, a to může vést ke zkrácení životnosti. Baterie je plně kompatibilní s následujícími zařízeními: BP1400 BP1400I BP1400X116 CURK7X DLA1500 SMC2000I SMC2000I-CH SMC2000I-RS SMT1500 SMT1500C SMT1500I SMT1500I-AR SMT1500IC SMT1500I-CH SMT1500INCITE SMT1500J SMT1500NC SMT1500TW SMT1500US SMT1500X413 SMT1500X448 SUA1000XL SUA1000XLI SUA1500 SUA1500-BR SUA1500I SUA1500ICH SUA1500ICH-45 SUA1500IX38 SUA1500J SUA1500JB SUA1500TW SUA1500X413 SUA1500X427 SUA1500X448 SUA1500X93 SUA500XLJ SUA750XL SUA750XLI SUA750XLX320 SUVS1400 SUVS1400I SU1000XL SU1000XLI SU1000XLINET SU1000XLNET SU1400 SU1400BX120 SU1400I SU1400INET SU1400J SU1400NET SU1400X106 SU1400X145 SU1400X93 SU700XL SU700XLI SU700XLINET SU700XLNET

Produkt Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 z kategorie olověné baterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě battery.cz za cenu 1 550 Kč.

Informace o Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

Olověné baterie,

Výrobce

Goowei Energy

Obchod

battery.cz

Cena

1 550

EAN

8595669501491

RBC název

RBC7

baterie

2x 12V - 20Ah

značka a model použité baterie

Goowei Energy OT20-12

počet kusů v sadě

2

rozměr 1ks baterie v packu DxŠxV (mm)

181 x 77 x 167

Často kladené otázky k Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7


Jaká je cena Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7?

Produkt Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 můžete koupit již od 1 550Kč v eshopu battery.cz.


Kde můžete koupit Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7?

Tento produkt Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 si můžete zakoupiť například i v battery.cz e-shope.


Je Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 skladem?

Ano momentálně je produkt Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 skladem. Dostupný ho má i battery.cz obchod.


Jaký má Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 EAN kód?

EAN kód pro Goowei Energy OT20-12 12V 20Ah APC RBC7 je: 8595669501491



Hľadáte další výrobky od značky goowei energy?


Od značky goowei energy máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od goowei energy.

Podobné produkty