Jídelní stůl Dolomit, dub wotan
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | jídelní stoly |
| Prodává | biano.cz |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Jídelní stůl Dolomit, dub wotan
Následující e-shopy prodávají Jídelní stůl Dolomit, dub wotan a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Jídelní stůl Dolomit, dub wotan můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
jídelní stoly
Jídelní stůl Dolomit, dub wotan |
6 049 Kč |
Popis produktu
Jídelní stůl DolomitPřestože si jídelního stolu Dolomit všimnete díky neotřelému designu na první pohled, zapadne do každé moderní kuchyňky, jídelny i restaurace či kavárny. Spojení dezénu dřeva a černých prvků ve spojení s ostrými rysy ozdobí zkrátka každou místnost, kde se vychutnává dobré jídlo i pití.Dolomit se pyšní také praktičností. Díky funkci rozložení ze stolu pro 4 osoby (130 × 85 cm) uděláte pár pohyby místo pro posezení 6 hostů (175 × 85 cm). Stůl z dýhovaných dřevotřískových desek stojí na pevné podstavě, rozdělené nohy stolu poskytují prostor pro nohy. Výhodou stolu je nenáročná údržba, při které si vystačíte s vlhkým hadříkem. Stůl vám dodáme rozmontovaný, montáž hravě zvládnete díky přiloženému návodu.Jídelní stůl Dolomit
Produkt Jídelní stůl Dolomit, dub wotan z kategorie jídelní stoly si můžete zakoupit v internetovém obchodě biano.cz za cenu 6 049 Kč.
Informace o Jídelní stůl Dolomit, dub wotan
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Cena |
6 049 Kč |
| Dostupnost |
Skladem |
Často kladené otázky k Jídelní stůl Dolomit, dub wotan
Jaká je cena Jídelní stůl Dolomit, dub wotan?
Produkt Jídelní stůl Dolomit, dub wotan můžete koupit již od 6 049Kč v eshopu biano.cz.
Kde můžete koupit Jídelní stůl Dolomit, dub wotan?
Tento produkt Jídelní stůl Dolomit, dub wotan si můžete zakoupiť například i v biano.cz e-shope.
Je Jídelní stůl Dolomit, dub wotan skladem?
Ano momentálně je produkt Jídelní stůl Dolomit, dub wotan skladem. Dostupný ho má i biano.cz obchod.