Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Pohovky |
| Výrobce | Kave Home |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 8447305155837 |
| Doporučujeme | Pohovky Kave Home |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem
Následující e-shopy prodávají Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Pohovky
Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem |
31 683 Kč |
Popis produktu
Série Osani zahrnuje křeslo, pohovku i variabilní moduly, takže snadno vytvoříte ucelený lounge prostor přesně podle svých představ. Základem každého kusu je hliníková konstrukce, která vyniká nízkou hmotností a vysokou odolností vůči rzi, korozi i UV záření. Je ideální pro dlouhodobé venkovní použití a zachovává si svůj vzhled i při vystavení slunci. Charakteristickým prvkem celé série je ručně pletené lanové opěradlo. Výplet dodává nábytku osobitý výraz, zároveň poskytuje pohodlnou a lehce obepínající oporu. Měkké polštáře se snímatelnými potahy se postarají o váš komfort, plastové podložky na podnoži ochrání podlahu před poškrábáním a zajistí stabilitu na různých površích. Osani je kolekce, která umožňuje vytvořit sofistikovaný a pohodlný prostor pro odpočinek na čerstvém vzduchu – od samostatného křesla až po modulární sestavu pro chvíle s rodinou a přáteli. Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. #tab-Péče o produkt# V deštivých dnech doporučujeme polštáře uschovat. Výplet a konstrukci čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla. #tab-Péče o produkt#
Produkt Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem z kategorie pohovky si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 31 683 Kč.
Informace o Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
31 683 Kč |
| EAN | |
| Výška |
80 cm |
| Šířka |
170 cm |
| Hloubka |
97 cm |
| Výška sedu |
42 cm |
| Hloubka sedu |
85 cm |
Často kladené otázky k Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem
Jaká je cena Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem?
Produkt Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem můžete koupit již od 31 683Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem?
Tento produkt Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem skladem?
Ano momentálně je produkt Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem EAN kód?
EAN kód pro Kave Home Béžový zahradní modul Osani 170 cm s výpletem je: 8447305155837
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky kave home?
Od značky kave home máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kave home.