Livarno® Kontejner na kolečkách Verona



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Kancelářské kontejnery
Výrobce LIVARNO®
Prodává lidl
Doporučujeme Kancelářské kontejnery LIVARNO®

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu Livarno® Kontejner na kolečkách Verona

Následující e-shopy prodávají Livarno® Kontejner na kolečkách Verona a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

Livarno® Kontejner na kolečkách Verona můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


Livarno® Kontejner na kolečkách Verona
Kancelářské kontejnery

Livarno® Kontejner na kolečkách Verona

1 199 Kč

Popis produktu

Livarno® Kontejner na kolečkách Verona Vlastnosti Elegantní imitace dubu Wotan doplněná matně černými knoflíkovými úchytkami Povrch je odolný a nenáročný na údržbu díky povrchové úpravě z melaminové pryskyřice Dostatek úložného prostoru díky 3 prostorným zásuvkám Stabilní konstrukce s kvalitním kovovým kováním 4 kolečka pro snadnou manipulaci, 2 s možností aretace Včetně montážního materiálu a návodu k použití Rozměry: 40 x 59 x 35 cm Š x V x H Max. nosnost horní odkládací plochy: 8 kg Max. nosnost každé zásuvky: 5 kg Charakteristika produktu tabletd Barva: dub, černá Typ: pojízdný kontejner Série: Verona Tvar: obdélníkový Počet zásuvek: 3 Materiál: HDF desky Max. nosnost: horní odkládací plocha: cca 8 kg, každá zásuvka: cca 5 kg Rozměry: cca 40 x 59 x 35 cm Š x V x H Hmotnost: cca 14,4 kg

Produkt Livarno® Kontejner na kolečkách Verona z kategorie kancelářské kontejnery si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl za cenu 1 199 Kč.

Informace o Livarno® Kontejner na kolečkách Verona


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

Kancelářské kontejnery,

Výrobce

LIVARNO®

Obchod

lidl

Cena

1 199 Kč

Často kladené otázky k Livarno® Kontejner na kolečkách Verona


Jaká je cena Livarno® Kontejner na kolečkách Verona?

Produkt Livarno® Kontejner na kolečkách Verona můžete koupit již od 1 199Kč v eshopu lidl.


Kde můžete koupit Livarno® Kontejner na kolečkách Verona?

Tento produkt Livarno® Kontejner na kolečkách Verona si můžete zakoupiť například i v lidl e-shope.


Je Livarno® Kontejner na kolečkách Verona skladem?

Ano momentálně je produkt Livarno® Kontejner na kolečkách Verona skladem. Dostupný ho má i lidl obchod.




Hľadáte další výrobky od značky livarno®?


Od značky livarno® máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od livarno®.

Podobné produkty