Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná)
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Koupelnové baterie |
| Výrobce | LIVARNO® |
| Prodává | lidl |
| Doporučujeme | Koupelnové baterie LIVARNO® |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná)
Následující e-shopy prodávají Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Koupelnové baterie
Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) |
700 Kč |
Popis produktu
Livarno® Sprchová / Vanová baterie Vlastnosti Chemicky a mechanicky testována Nevhodná pro připojení na nízkotlaké přístroje a malé zásobníky Vhodná pro všechny tlakuvzdorné vodní systémy jako ústřední topení; průtokový ohřívač; tlakový bojler apod. Funkce Eco Flow: 2stupňová nastavitelná páka pro optimální kontrolu množství vody Tichá 35mm kartuše s keramickou destičkou odolnou proti opotřebení Standardní přípojka 21 mm G 1/2″ pro připojení sprchové hadice Přípojka teplé a studené vody s integrovanou zpětnou klapkou Jednoduchá instalace do 2 otvorů – včetně montážního materiálu a návodu S-přípojky s tlumičem hluku a krytkami Jednopáková vanová baterie: včetně vložky perlátoru omezující průtok Charakteristika produktu tabletd Typ: páková Oblast použití: sprcha; vana Barva: chromovaná; černá Připojení: G 1/2 ″ Materiál: kov; silikon Rozměry: Sprchová bateriecca 18 x 10 x 11,6 cm Vanová bateriecca 18 x 13,9 x 10,6 cm Hmotnost: Sprchová bateriecca 830 g Vanová bateriecca 1000 g Obsah balení: Sprchová baterie : 1x baterie, 1x zpětný ventil Neoperl na přípojku 1/2 nástěnná rozeta, S-přípojky; těsnění; Vanová baterie : 1x baterie, 1x zpětný ventil Neoperl na přípojku 1/2 nástěnná rozeta, S-přípojky; těsnění
Produkt Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) z kategorie koupelnové baterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl za cenu 700 Kč.
Informace o Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná)
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
700 Kč |
Často kladené otázky k Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná)
Jaká je cena Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná)?
Produkt Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) můžete koupit již od 700Kč v eshopu lidl.
Kde můžete koupit Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná)?
Tento produkt Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) si můžete zakoupiť například i v lidl e-shope.
Je Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) skladem?
Ano momentálně je produkt Livarno® Sprchová / Vanová baterie (vanová baterie, chromovaná) skladem. Dostupný ho má i lidl obchod.
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky livarno®?
Od značky livarno® máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od livarno®.