LP Wand: Golem



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Bytové doplňky
Obrazy
3 dílné
Hudba
Výrobce In The Red Recordings
Prodává gramodesky.cz
EAN 0759718527612
Doporučujeme Hudba In The Red Recordings

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu LP Wand: Golem

Následující e-shopy prodávají LP Wand: Golem a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

LP Wand: Golem můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


LP Wand: Golem
Hudba

LP Wand: Golem

787 Kč

Popis produktu

Wand: Golem verze na vinylu LP v standardní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v USA ve vydavatelství In The Red Recordings dne 12. března 2015. Album zasahuje do žánrů Rock, Psychedelický rock a Stoner Rock.

Produkt LP Wand: Golem z kategorie hudba si můžete zakoupit v internetovém obchodě gramodesky.cz za cenu 787 Kč.

Informace o LP Wand: Golem


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

Bytové doplňky, Obrazy, 3 dílné, Hudba,

Výrobce

In The Red Recordings

Obchod

gramodesky.cz

Cena

787 Kč

EAN

0759718527612

Často kladené otázky k LP Wand: Golem


Jaká je cena LP Wand: Golem?

Produkt LP Wand: Golem můžete koupit již od 787Kč v eshopu gramodesky.cz.


Kde můžete koupit LP Wand: Golem?

Tento produkt LP Wand: Golem si můžete zakoupiť například i v gramodesky.cz e-shope.


Je LP Wand: Golem skladem?

Ano momentálně je produkt LP Wand: Golem skladem. Dostupný ho má i gramodesky.cz obchod.


Jaký má LP Wand: Golem EAN kód?

EAN kód pro LP Wand: Golem je: 0759718527612



Hľadáte další výrobky od značky in the red recordings?


Od značky in the red recordings máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od in the red recordings.

Podobné produkty