Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | servírovací stolky |
| Výrobce | Nordic Living |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 5713917031702 |
| Doporučujeme | servírovací stolky Nordic Living |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm
Následující e-shopy prodávají Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
servírovací stolky
Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm |
2 439 Kč |
Popis produktu
Univerzální odkládací vozík Winter zaujme svým jednoduchým průmyslovým vzhledem. Vozík má víceúčelové využití jako barový stolek při oslavě, servírovací vozík nebo jen prostor pro dekorace a květiny. Příjemným bonusem jsou kovová kolečka, díky nimž lze vozík snadno přemisťovat. Své místo najde v každém stylovém moderním prostředí zaměřeném na funkčnost. Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Produkt Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm z kategorie servírovací stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 2 439 Kč.
Informace o Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 439 Kč |
| EAN | |
| Výška |
79 cm |
| Šířka |
68 cm |
| Hloubka |
40 cm |
| Konstrukce |
Černě lakovaný kov |
| Police |
Dřevotříska |
Často kladené otázky k Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm
Jaká je cena Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm?
Produkt Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm můžete koupit již od 2 439Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm?
Tento produkt Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm skladem?
Ano momentálně je produkt Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm EAN kód?
EAN kód pro Nordic Living Servírovací vozík Winter 68 x 40 cm je: 5713917031702
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky nordic living?
Od značky nordic living máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nordic living.