Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Svítidla |
| Výrobce | Nordlux |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 5704924003028 |
| Doporučujeme | Svítidla Nordlux |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm
Následující e-shopy prodávají Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Svítidla
Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm |
4 049 Kč |
Popis produktu
Designovou sérii závěsných světel Angle navrhla dánská návrhářka Maria Berntsen. Ta se ve svém vlastním designovém studiu v Kodani od roku 1992 zaměřuje na architekturu a design. Světla Angle představují moderní a exkluzivní osvětlení, které perfektně zapadnou do industriálních interiérů. Minimalistické světlo je vyrobeno z lakovaného kovu a jeho hlavní předností je polohovatelnost stínidla. Pomocí magnetu, umístěného na kabelu, ho můžete snadno nastavit tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Díky tomu si snadno vytvoříte přímé osvětlení jídelního stolu i decentní světlo v obývacím pokoji. Světlo disponuje třímetrovým kabelem, což je skvělým řešením pro místnosti s vysokým stropem i komerční prostory. Výhodou tohoto světla je stmívatelnost, díky níž můžete intenzitu světla ovládat dle potřeby. Angle nejlépe vynikne v kombinaci s dalšími světly této série. Pozn.: Žárovka ani stmívač nejsou součástí balení.
Produkt Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm z kategorie svítidla si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 4 049 Kč.
Informace o Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
4 049 Kč |
| EAN | |
| Výška stínidla |
24,5 cm |
| Průměr stínidla |
20,6 cm |
| Délka napájecího kabelu |
300 cm |
| Barva kabelu |
Bílá |
| Světelný zdroj |
E27 |
Často kladené otázky k Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm
Jaká je cena Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm?
Produkt Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm můžete koupit již od 4 049Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm?
Tento produkt Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm skladem?
Ano momentálně je produkt Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm EAN kód?
EAN kód pro Nordlux Bílé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm je: 5704924003028
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky nordlux?
Od značky nordlux máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nordlux.