Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Elektronika
Osvětlení
Lampičky
Výrobce Nordlux
Prodává momenti.cz
EAN 5704924011535
Doporučujeme Lampičky Nordlux

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv

Následující e-shopy prodávají Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv
Lampičky

Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv

1 079 Kč

Popis produktu

Stolní lampa Siv od Nordlux je důkazem, že přírodní materiály a sofistikovaný design jdou ruku v ruce. Mramorový podstavec v bílé, černé nebo hnědé variantě v kombinaci s teplým, dekorativním světelným zdrojem dodají každému modernímu interiéru originální šmrnc a eleganci. Díky možnosti výběru dekorativní žárovky si můžete vytvořit jedinečný světelný efekt přesně podle svého vkusu. Pokud zvolíte stmívatelnou žárovku, lze intenzitu světla snadno přizpůsobit atmosféře prostoru. Kombinací se závěsnými světly z této kolekce vytvoříte působivou sestavu, která rozzáří váš interiér. Pozn.: Mramor je přírodní materiál, a proto se může struktura, barevné odstíny i žilkování lišit kus od kusu. Tyto přirozené variace podtrhují jedinečnost každého svítidla a dodávají mu originální charakter. Pozn.: Žárovka není součástí balení. Kombinujte s dekorativními žárovkami z naší nabídky.

Produkt Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv z kategorie lampičky si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 1 079 Kč.

Informace o Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

Elektronika, Osvětlení, Lampičky,

Výrobce

Nordlux

Obchod

momenti.cz

Cena

1 079 Kč

EAN

5704924011535

Výška

10,3 cm

Průměr

6,4 cm

Délka kabelu

150 cm

Světlo

Mramor

Kabel

Plast, textil

Často kladené otázky k Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv


Jaká je cena Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv?

Produkt Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv můžete koupit již od 1 079Kč v eshopu momenti.cz.


Kde můžete koupit Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv?

Tento produkt Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.


Je Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv skladem?

Ano momentálně je produkt Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.


Jaký má Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv EAN kód?

EAN kód pro Nordlux Hnědá mramorová stolní lampa Siv je: 5704924011535



Hľadáte další výrobky od značky nordlux?


Od značky nordlux máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nordlux.

Podobné produkty