Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | odkládací stolky |
| Prodává | biano.cz |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový
Následující e-shopy prodávají Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
odkládací stolky
Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový |
669 Kč |
Popis produktu
Odkládací stolek Houseland Simpi v dekoru dubu safír - elegantní spojení praktičnosti a designu. Představte si nejen praktický doplněk do vaší domácnosti, ale také stylové vyjádření moderní elegance. Odkládací stolek Houseland Simpi, s kompaktními rozměry ideálními pro malé byty i prostornější místnosti, přináší optimální řešení pro ukládání v kombinaci s čistými liniemi a minimalistickým designem. S otevřenou přihrádkou, která nejen skvěle poslouží jako stojan na časopisy, ale dodává stolku i celému prostoru osobitý nádech. Tento kousek nábytku není pouze praktickým prostorem pro odložení věcí; je to estetický prvek, který dokáže transformovat každý prostor. Kvalitní zpracování a dostatečný odkládací prostor spolu s moderním kávovým provedením dělají ze stolku dokonalý doplněk. Přinese do vašeho domova dojem elegance a modernosti. Specifikace produktu: Moderní a originální design Kvalitní materiál Snadná montáž Otevřená přihrádka Design: Moderní, Hmotnost produktu: 6,6 kg, Materiál desky: Dřevotříska, Materiál nohou: Dřevotříska, Povrchová úprava: Mat, Tloušťka desky stolu: 1,8 cm, Hloubka: 20 cm, Šířka: 55 cm, Výška: 60 cm
Produkt Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový z kategorie odkládací stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě biano.cz za cenu 669 Kč.
Informace o Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Cena |
669 Kč |
| výrobce |
Houseland |
| Dostupnost |
Skladem |
Často kladené otázky k Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový
Jaká je cena Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový?
Produkt Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový můžete koupit již od 669Kč v eshopu biano.cz.
Kde můžete koupit Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový?
Tento produkt Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový si můžete zakoupiť například i v biano.cz e-shope.
Je Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový skladem?
Ano momentálně je produkt Odkládací stolek Houseland Simpi dub safírový skladem. Dostupný ho má i biano.cz obchod.