Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Náušnice |
| Výrobce | Olivie |
| Prodává | Olivie.cz |
| EAN | 568754457949 |
| Doporučujeme | Náušnice Olivie |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866
Následující e-shopy prodávají Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Náušnice
Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 |
1 490 Kč |
Popis produktu
STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S BÍLÝM OPÁLEM Stříbro ryzosti 925/1000 + čiré zirkony + bílý laboratorní opál. Krásné stříbrné náušnice s oválným opálem, který prý přináší štěstí. Punc ryzosti 925. Rhodiováno - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost. Zabraňuje vzniku alergických reakcí a zachovává lesk šperku.
Produkt Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 z kategorie náušnice si můžete zakoupit v internetovém obchodě Olivie.cz za cenu 1 490 Kč.
Informace o Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 490 Kč |
| EAN | |
| Ryzost |
Ag 925/1000 |
| Hmotnost |
≤3,8 g |
| Výška |
18 mm |
| Šířka |
9 mm |
| Výrobce/Dovozce |
OLIVIE |
Často kladené otázky k Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866
Jaká je cena Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866?
Produkt Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 můžete koupit již od 1 490Kč v eshopu Olivie.cz.
Kde můžete koupit Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866?
Tento produkt Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 si můžete zakoupiť například i v Olivie.cz e-shope.
Je Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 skladem?
Ano momentálně je produkt Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 skladem. Dostupný ho má i Olivie.cz obchod.
Jaký má Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 EAN kód?
EAN kód pro Olivie Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL 4866 je: 568754457949
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky olivie?
Od značky olivie máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od olivie.