Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Komody |
| Výrobce | Kave Home |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 8433840805573 |
| Doporučujeme | Komody Kave Home |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm
Následující e-shopy prodávají Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Komody
Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm |
19 288 Kč |
Popis produktu
Komoda Vedrana pochází ze stejnojmenné série nábytku vytvořeného týmem Kave Home. Tyto úložné prostory jsou velice praktické a skvěle se hodí do industriálních i minimalistických interiérů. Spojení ořechové dýhy a vyšší kovové podnože je nejen nadčasové, ale hlavně velice atraktivní. Tato komoda s vyšší podnoží nabízí úložný prostor v podobě čtyř uzavřených polic. Podnož je navíc obohacena o další prostornou odkládací polici. Sjednoťte úložné prostory ve vaší domácnosti a vpusťte do ní sérii Vedrana! Vybírat můžete z komod a TV stolků různých velikostí, všechny jsou dostupné v provedení dub i ořech.
Produkt Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm z kategorie komody si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 19 288 Kč.
Informace o Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
19 288 Kč |
| EAN | |
| Výška |
80 cm |
| Šířka |
98 cm |
| Hloubka |
40 cm |
| Výška korpusu |
40 cm |
| Výška otevřené police |
30 cm |
Často kladené otázky k Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm
Jaká je cena Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm?
Produkt Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm můžete koupit již od 19 288Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm?
Tento produkt Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm skladem?
Ano momentálně je produkt Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm EAN kód?
EAN kód pro Ořechová komoda Kave Home Vedrana 98 x 40 cm je: 8433840805573
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky kave home?
Od značky kave home máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kave home.