Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Svítidla |
| Výrobce | Kave Home |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 8447305010785 |
| Doporučujeme | Svítidla Kave Home |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm
Následující e-shopy prodávají Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Svítidla
Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm |
2 883 Kč |
Popis produktu
Stínidlo Bladia zaujme na první pohled svým vzdušným designem a ručně tkaným ratanem v přírodním odstínu. S průměrem 90 cm se stává výrazným prvkem interiéru, který ale nepůsobí těžce – naopak vnáší do prostoru světlo, strukturu a harmonii s přírodou. Každý kus je originál díky ručnímu zpracování, s jemnými odchylkami v odstínu i tvaru, které mu dodávají osobitý charakter. Skvěle vynikne v jídelně, obývacím pokoji nebo nad pracovním koutem, a to jak v boho, tak i ve skandinávském interiéru. Vybírat můžete ze tří barev a dostupná je také menší velikost o průměru 70 cm. Pozn.: Jedná se pouze o stínidlo, napájecí kabel ani žárovka nejsou součástí balení.
Produkt Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm z kategorie svítidla si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 2 883 Kč.
Informace o Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
2 883 Kč |
| EAN | |
| Výška |
25 cm |
| Průměr |
90 cm |
| Hmotnost |
1,8 kg |
| Stínidlo |
Ratan, kov |
| Rozměry balíku |
27x95x95 cm |
Často kladené otázky k Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm
Jaká je cena Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm?
Produkt Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm můžete koupit již od 2 883Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm?
Tento produkt Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm skladem?
Ano momentálně je produkt Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm EAN kód?
EAN kód pro Ratanové stínidlo Kave Home Bladia 90 cm je: 8447305010785
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky kave home?
Od značky kave home máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kave home.