Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Dům a zahrada Zahrada Zahradní lampy |
| Výrobce | Nova Luce |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 5212017444929 |
| Doporučujeme | Zahradní lampy Nova Luce |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus
Následující e-shopy prodávají Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Zahradní lampy
Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus |
944 Kč |
Popis produktu
Objevte kouzlo minimalistického a funkčního designu venkovním bodovým světlem Focus od Nova Luce. Světlo je vyrobeno z odolného hliníku v elegantním tmavě šedém provedení. Zamilujete si ho díky jeho jednoduchému tvaru, který se hodí do všech moderních, minimalistických i industriálních prostor. Toto světlo je ideální volbou pro osvícení vaší terasy i vchodových dveří, kam vnese dostatek světla. Pozn.: Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Produkt Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus z kategorie zahradní lampy si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 944 Kč.
Informace o Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
944 Kč |
| EAN | |
| Výška |
6,5 cm |
| Průměr |
10 cm |
| Světlo |
Hliník, sklo |
| Světelný zdroj |
Zabudovaná Gx53, max. 7 W |
| Napětí |
220-240 V |
Často kladené otázky k Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus
Jaká je cena Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus?
Produkt Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus můžete koupit již od 944Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus?
Tento produkt Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus skladem?
Ano momentálně je produkt Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus EAN kód?
EAN kód pro Tmavě šedé kovové bodové světlo Nova Luce Focus je: 5212017444929
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky nova luce?
Od značky nova luce máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nova luce.