Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Tvrzená skla pro mobilní telefony |
| Výrobce | RedGlass |
| Prodává | promobily.cz |
| EAN | 9784202115427 |
| Doporučujeme | Tvrzená skla pro mobilní telefony RedGlass |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488
Následující e-shopy prodávají Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Tvrzená skla pro mobilní telefony
Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 |
149 Kč |
Popis produktu
Velice kvalitní ochranné tvrzené sklo RedGlass na zadní čočku fotoaparátu mobilního telefonu Samsung A16. V dnešní době, kdy jsou mobilní telefony našimi nepostradatelnými společníky, je důležité chránit je před poškozením. Tvrzené sklo RedGlass je ideálním řešením pro ochranu zadního fotoaparátu vašeho Samsung A16. S jeho elegantním designem a vysokou odolností se stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vašeho zařízení. Parametry produktu: Tvrdost: 9H (jedna z nejvyšších tvrdostí, 10 je diamant) Průhlednost: dokonale průhledné, nezkresluje fotografie ani videa Ochrana: chrání zadní fotoaparát při běžném používání Oleofobní povlak: odolné vůči mastným stopám a otiskům prstů Snadná aplikace: jednoduché a rychlé nasazení Výhody produktu: Maximální ochrana zadních čoček fotoaparátu před poškozením. Zachování kvality fotografií a videí díky dokonalé průhlednosti. Odolnost vůči každodennímu opotřebení a škrábancům. Snadná údržba díky oleofobnímu povlaku, který odpuzuje otisky prstů. Rychlá a bezproblémová aplikace bez bublinek. Tvrzené sklo RedGlass je navrženo speciálně pro mobilní telefon Samsung A16 / Samsung Galaxy A16. Nezapomeňte také na ochranu celého telefonu – kryty na Samsung A16 najdete ZDE. Investujte do ochrany svého zařízení a užijte si klidné používání bez obav z poškození! Tvrzené sklo RedGlass je tou správnou volbou pro každého majitele Samsung A16.
Produkt Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 z kategorie tvrzená skla pro mobilní telefony si můžete zakoupit v internetovém obchodě promobily.cz za cenu 149 Kč.
Informace o Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
149 Kč |
| EAN |
Často kladené otázky k Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488
Jaká je cena Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488?
Produkt Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 můžete koupit již od 149Kč v eshopu promobily.cz.
Kde můžete koupit Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488?
Tento produkt Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 si můžete zakoupiť například i v promobily.cz e-shope.
Je Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 skladem?
Ano momentálně je produkt Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 skladem. Dostupný ho má i promobily.cz obchod.
Jaký má Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 EAN kód?
EAN kód pro Tvrzené sklo RedGlass na zadní fotoaparát Samsung A16 132488 je: 9784202115427
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky redglass?
Od značky redglass máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od redglass.