Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Komody |
| Výrobce | Unique Furniture |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 5704745149639 |
| Doporučujeme | Komody Unique Furniture |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm
Následující e-shopy prodávají Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Komody
Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm |
11 326 Kč |
Popis produktu
Komoda Veep od značky Unique Furniture ukazuje krásu a sílu ve svém celokovovém provedení. Unikátním prvkem jsou perforovaná dvířka, která dodávají stolku jedinečný charakter a zvýrazňují jeho moderní vzhled. Díky promyšlenému designu nabízí komoda dostatek úložného prostoru pro vaše knihy, dekorace a další potřebné věci. Skvěle se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice. Pro dokonalou harmonii v interiéru můžete komodu zkombinovat s ostatními produkty z kolekce Veep. Na výběr máte ze tří barevných variant – černá, šedá a olivově zelená – takže si snadno vyberete tu, která nejlépe ladí s vaším stylem. Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha. Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační, barva komody je černá.
Produkt Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm z kategorie komody si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 11 326 Kč.
Informace o Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
11 326 Kč |
| EAN | |
| Výška |
140 cm |
| Šířka |
90 cm |
| Hloubka |
40 cm |
| Výška podnože |
15 cm |
| Konstrukce |
Černě lakovaný kov |
Často kladené otázky k Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm
Jaká je cena Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm?
Produkt Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm můžete koupit již od 11 326Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm?
Tento produkt Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm skladem?
Ano momentálně je produkt Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm EAN kód?
EAN kód pro Unique Furniture Kovová komoda Veep 90 x 40 cm je: 5704745149639
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky unique furniture?
Od značky unique furniture máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od unique furniture.