VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
| Výrobce | VONDOM |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 8412524189475 |
| Doporučujeme | Zahradní židle a křesla VONDOM |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW
Následující e-shopy prodávají VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Zahradní židle a křesla
VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW |
16 940 Kč |
Popis produktu
Křeslo BLOW je vyrobeno 100% recyklovatelného polyethylenu, díky čemuž je ekologicky nezávadné a je možné jej použít i ve venkovním prostředí. Autorem křesla pro značku VONDOM je italský architekt a designér Stefano Giovannoni, který se specializuje zejména na plastové výrobky. Jeho práce jsou součástí stálého archivu Centre Georges Pompidou a sbírky MOMA v New Yorku. Autor v této řadě skrývá velmi abstraktní a kreativní motiv pohodlného polštáře. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z křesla nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. BLOW nabízíme nejen v pestré škále barev, ale i v matné nebo lakované úpravě. TIP: Při údržbě použijte navlhčený hadřík a jemný čisticí prostředek, ihned osušte. Nikdy nepoužívejte agresivní čisticí prostředky nebo abrazivní materiály, které mohou poškrábat povrch. Pozn.: Exteriérová fotografie je pouze ilustrační, křeslo je šedé. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Produkt VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW z kategorie zahradní židle a křesla si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 16 940 Kč.
Informace o VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
16 940 Kč |
| EAN | |
| Výška |
76 cm |
| Šířka |
90 cm |
| Hloubka |
78 cm |
| Výška sedu |
40 cm |
| Designér |
Stefano Giovannoni |
Často kladené otázky k VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW
Jaká je cena VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW?
Produkt VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW můžete koupit již od 16 940Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW?
Tento produkt VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW skladem?
Ano momentálně je produkt VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW EAN kód?
EAN kód pro VONDOM Matně šedé plastové zahradní lounge křeslo BLOW je: 8412524189475
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky vondom?
Od značky vondom máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od vondom.