WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Pohovky |
| Výrobce | WOOOD |
| Prodává | momenti.cz |
| EAN | 8714713084340 |
| Doporučujeme | Pohovky WOOOD |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Informace o produktu WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm
Následující e-shopy prodávají WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Pohovky
WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm |
42 190 Kč |
Popis produktu
Designová pohovka Bearny v zeleném provedení vás dostane na první pohled. Tato pohovka bude dominantou každého interiéru a to nejen díky své velikosti, ale i robustnímu designu. Bearny nabízí skvělé místo pro odpočinek, které si zamiluje celá vaše rodina. Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.
Produkt WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm z kategorie pohovky si můžete zakoupit v internetovém obchodě momenti.cz za cenu 42 190 Kč.
Informace o WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
42 190 Kč |
| EAN | |
| Výška |
73 cm |
| Šířka |
246 cm |
| Hloubka |
96 cm |
| Výška sedáku |
46 cm |
| Šířka sedáku |
182 cm |
Často kladené otázky k WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm
Jaká je cena WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm?
Produkt WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm můžete koupit již od 42 190Kč v eshopu momenti.cz.
Kde můžete koupit WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm?
Tento produkt WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm si můžete zakoupiť například i v momenti.cz e-shope.
Je WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm skladem?
Ano momentálně je produkt WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm skladem. Dostupný ho má i momenti.cz obchod.
Jaký má WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm EAN kód?
EAN kód pro WOOOD Koženková pohovka Bearny 246 cm je: 8714713084340
Cenové kategorie
Hudba do 1 000 Kč Pánská trička do 1 000 Kč Pouzdra na mobilní telefony do 1 000 Kč Pouzdra a kryty na mobilní telefony do 1 000 Kč Pánské mikiny do 1 000 Kč Pohovky do 1 000 Kč Koberce do 1 000 Kč Tvrzená skla pro mobilní telefony do 1 000 Kč jídelní židle do 1 000 Kč Prsteny do 1 000 Kč Svítidla do 1 000 Kč lustry a závěsná svítidla do 1 000 Kč Tapety do 1 000 Kč Komody do 1 000 Kč Zahradní stoly do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky woood?
Od značky woood máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od woood.