Zelená skleněná váza Bloomingville



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie vázy
Prodává biano.cz

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu Zelená skleněná váza Bloomingville

Následující e-shopy prodávají Zelená skleněná váza Bloomingville a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

Zelená skleněná váza Bloomingville můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


Zelená skleněná váza Bloomingville
vázy

Zelená skleněná váza Bloomingville

1 290 Kč

Popis produktu

Zamlouvá se vám bydlení nesoucí se v oblíbeném scandi stylu? Vytvořte si doma přesně takovou atmosféru s kousky Bloomingville. Tato značka ví, jak vás zahřát u ♥ O značce: Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem. Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení díky scandi řešeným doplňkům a dekoracím (a to i pro ty nejmenší) . Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značku i po všech těch letech: rozdávat radost v sebemenších maličkostech .

Produkt Zelená skleněná váza Bloomingville z kategorie vázy si můžete zakoupit v internetovém obchodě biano.cz za cenu 1 290 Kč.

Informace o Zelená skleněná váza Bloomingville


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

vázy,

Cena

1 290 Kč

výrobce

Bloomingville

Dostupnost

Skladem

Často kladené otázky k Zelená skleněná váza Bloomingville


Jaká je cena Zelená skleněná váza Bloomingville?

Produkt Zelená skleněná váza Bloomingville můžete koupit již od 1 290Kč v eshopu biano.cz.


Kde můžete koupit Zelená skleněná váza Bloomingville?

Tento produkt Zelená skleněná váza Bloomingville si můžete zakoupiť například i v biano.cz e-shope.


Je Zelená skleněná váza Bloomingville skladem?

Ano momentálně je produkt Zelená skleněná váza Bloomingville skladem. Dostupný ho má i biano.cz obchod.



Podobné produkty